Dziś jest: 16-07-2024 Godzina: 13:20
+48 (14) 626 66 17


Prowdzimy współpracę m.in. z:Jesteś teraz na: www.marcola.eu / O firmie
O firmie
Hurtownia MARCOLA to rodzinna firma założona w 1992 roku. Początkowo mała hurtownia istniejąca na terenie gminy Lisia Góra, dzięki wytrwałości i pracowitości właścicieli i skromnej grupki pracowników zaczęła przeradzać się w prężnie działającą i rozwijającą się firmę.

Dzisiaj hurtownia MARCOLA to firma o ugruntowanej pozycji na rynku nie tylko małopolskim lecz także podkarpackim i świętokrzyskim. Rynki te są obsługiwane przez odpowiedni personel wyposażony w nowoczesny sprzęt informatyczny dla wygody klientów. Dzięki dobrze rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie dostarczyć towar do państwa firmy na drugi dzień od złożenia zamówienia w firmie lub u przedstawiciela handlowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchamiamy również możliwość składania zamówień w postaci elektronicznej oraz drogą zwrotną wysyłamy dokumenty zakupu.

Te wszystkie czynniki jak i możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszej firmie, która zlokalizowana jest w samym centrum Tarnowa, gdzie można z łatwością dojechać, bez problemu zaparkować i w spokoju zrobić zakupy przygotowaliśmy wyłącznie z myślą o naszych klientach. Koncentrując się na waszych potrzebach w naszej hurtowni zawsze znajdziesz: szeroki asortyment, dogodne warunki zakupowe, ciekawe akcje promocyjne oraz profesjonalną i miłą obsługę. Aktualnie w ofercie hurtowni znajduję się ok. 5000 pozycji asortymentowych którymi kompleksowo można zaopatrzyć każdy detaliczny oraz hurtowy punkt handlowy. Za najważniejsze grupy asortymentowe należy uznać: soki i napoje, przetwory owocowo-warzywne, produkty zbożowe, słodycze, kawy i herbaty, konserwy mięsne i rybne.


HOME    AKTUALNOŚCI    O NAS    KONTAKT    OFERTA    KATALOG    SKLEP
2010 MARCOLA Hurtownia Spożywcza - www.marcola.eu
Wszystkie prawa do wizerunku strony,
a także materiałów na stronie są zastrzeżone.Mapa strony